Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
 “Hedefimiz güçlü büyük Türkiye'yi kurmaktır”
SİYASET
2019-11-03 16:09

“Hedefimiz güçlü büyük Türkiye'yi kurmaktır”

 

Hedefimiz güçlü büyük Türkiye'yi kurmaktır

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı 86. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan AK Parti Genel Başkanı Vekili Numan KurtulmuşBizim hedefimiz Allah'ın izniyle güçlü büyük Türkiye'yi kurmaktır. Bizim hedefimiz bütün gönül coğrafyamızın sözcüsü ve öncüsü olmaktırdedi.

 

 

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı 86. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Korel Termal otelde gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen ile birlikte, AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr Numan Kurtulmuş, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, ilçe teşkilat yönetim kurulu üyeleri ve binin üzerinde partili katıldı.

 

 

 

“2023 seçimlerinde zafer mührünü vurmak lazım”

 

Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu da bir konuşma yaptı. Eroğlu, “Geçtiğimiz seçimde daha önce bizde olmayan belediyeleri de alarak AK Parti hizmetleri ile tanıştırmaya başladık. Dinar, Evciler, Sultandağı, Çay ve Emirdağ belediyelerini aldık. Dolayısıyla 12 büyük belediye merkez dahil AK Parti'de. Bu da gururumuz. Ben Kadın Kollarımızın, Gençlik Kollarımızın, ilçelerimizde ki, beldelerimizdeki, köylerimizdeki mahallelerimizde ki üye ve temsilcilerimizi yürekten selamlıyorum. AK Parti Afyonkarahisar'da kuruldu. Yeni bir sürece girdik. Kongre süreci. Burada maksadımız herkesi kucaklamak. İnşallah önümüzdeki 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde gerçekten büyük bir zafere mührü vurmak lazım. Görüyorsunuz Türkiye ile çok uğraşıyorlar. Çünkü Türkiye gönül coğrafyamızın son kalan kalesi. Bu kaleyi ele geçirmek istiyorlar. İşte gördüğünüz gibi Barış Pınarı harekatından sonra hiç ummadığınız bütün ülkeler Türkiye'nin karşısında durdu. Allah'a şükür bu büyük bir başarıyla neticelendi. Cenabı Allah ordumuzu muzaffer eylesin” dedi.

 

“Biz, zaferle mükellef değiliz. Sefer bizden zafer Allah'tandır”

 

Son konuşmayı AK Parti Genel Başkanı Vekili Numan Kurtulmuş yaptı. Kurtulmuş, “Bana soruyorlar, birkaç televizyon programında da şahit oldum; ‘Efendim AK Parti'den ayrılan falancalar filancalar parti kuruyor. Bu AK Parti'yi nasıl etkiler?’ Vallahi AK Parti'den ayrılan kişilerin parti kurması değil, kurulmuş olan Cumhuriyet Halk Partisi'nin bile ne yaptığı bizi ilgilendirmez. Onların ne yaptığı değil, geleceği belirleyecek olan bizlerin ne yapacağı önemlidir. Bizim hedefimiz Allah'ın izniyle güçlü büyük Türkiye'yi kurmaktır. Bizim hedefimiz bütün gönül coğrafyamızın sözcüsü ve öncüsü olmaktır. Bizim hedefimiz bizim ülkümüz dünyada adil bir hakkaniyete dayalı ekonomik sistemin ve hakkaniyete dayalı siyasal sistemin kurulmasına öncülük etmektir. Biz karınca kararınca mücadele edeceğiz. Bu toprakları emperyalistlere asla yem etmeyeceğiz. Coğrafyanın insanlarını asla birbirlerine düşman hale getirmeyeceğiz. Mücadele edeceğiz. Onlar parçalamaya çalışacak, biz bütünleştirmeye büyütmeye gayret edeceğiz. Onlar daha evvel yaptıkları gibi AK Parti'yi dağıtmaya, AK Parti'nin içerisinde bazı işler çıkarmaya çalışacaklar. Biz daha fazla obamızı büyüterek yolumuza devam edeceğiz. Hak’kı söylemeye devam edeceğiz. Yalnız başımıza kalsak bile hakkı söyleyeceğiz. Bileceğiz ki bu ülkede hakkı söylediğiniz zaman asla yalnız kalmayacaksınız. Bizim siyasi öğretimizin temelinde bir hakikat vardır; Biz, zaferle mükellef değiliz. Sefer bizden zafer Allah'tandır” dedi. Konuşmaların ardından AK Parti İl Başkanı Sezen, Kurtulmuş’a hediye takdim etti. Hediyenin ardından toplu fotoğraf çekilmesinin ardından toplantı sona erdi.


Bu haber 183 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                                                   1 + 5 = ?

HAVA DURUMU

AFYON

SON YORUMLARAfyon Türkeli Gazetesi © 2017-2019 www.afyonturkeligazetesi.com

ÖzekNet