Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Afyon Vizyon Sahibi Bir Belediye Başkanına Sahip
GÜNDEM
2018-11-09 19:51

Afyon Vizyon Sahibi Bir Belediye Başkanına Sahip

Afyon Vizyon Sahibi Bir Belediye Başkanına Sahip

Eski Orman ve Su İşleri Bakanımız, Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ve İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı makamında ziyaret etti. 

Ziyarette Milletvekili Veysel Eroğlu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın çalışmalarından övgüyle söz ederken, İbrahim Yurdunuseven ise başarılarının devamını diledi. Afyonkarahisar’ın vizyon sahibi bir Belediye Başkanına sahip olduğuna dikkat çeken Eroğlu; “Eski bir belediyeciyim. Afyonkarahisar; Türkiye’de belediyeler arasında borcu bulunmayan, şehrin altyapı sorununu ortadan kaldıran ve şehrin vizyonunu değiştiren bir Belediye Başkanına sahip.  Akarçay bu vizyon projelerinden sadece bir tanesi. Kokarçay, Başkan sayesinde muhteşem bir mekân oldu.” diye konuştu.

"Ulaşılabilir bir belediye başkanı"

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın ulaşılabilir bir Belediye Başkanı olduğunu söyleyen Milletvekili Veysel Eroglu “Bir de benim çok önemsediğim şey şudur. Bir vatandaş Belediye’ye gelip de Başkan’a ulaşabiliyorsa bu çok önemlidir. Başkanımız ulaşılabilir bir Başkan bu sevindirici bir şey, bütün muhtarlarla ve vatandaşlarla yakın bir diyalogu var.  Fakir fukaraya, garip gurebaya daha çok ulaştı. Kentimiz o kadar yeşile büründü ki, yaptığı parkların sayısı belli değil, yetişemiyorum.  Afyonkarahisar’a verdiği katkılardan dolayı kendisine gönülden teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Birlikte Başardık

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise Afyonkarahisar’a yaptığı hizmetleri Afyonkarahisar Milletvekillerinin, İl Başkanının ve parti teşkilatının sayesinde başardıklarını söyleyerek uyum içerisinde Afyon’un hak ve menfaatlerini koruyacak şekilde çalışmalara devam edeceklerini söyledi. Başkan Çoban; “Çünkü bu şehir insanı uyumsuzluktan çok sıkıntılar çekti. Kendi partisinin milletvekilleriyle kendi partisinin bakanıyla, valilerle çok ciddi sürtüşmeler yaşandı. Bu durumu hiçbir şehir kaldıramaz. Afyonumuz inşallah bu istikrarı devam ettirecek” diye konuştu. Başkan Çoban, Milletvekilimiz Veysel Eroğlu’nun Türkiye’nin her bir karışında hizmetlerinin olduğunu söyleyerek Afyonkarahisarımızda ilçeleriyle, beldeleriyle ve köyleriyle bu hizmetlerden ziyadesiyle istifade ettiğini söyledi. Başkan Çoban; “ Belediye Başkanları olarak da bizler hangi partiden olursa olsun hizmetlerinizden doya doya gördük. Şu anda da sizin bilgi, birikim ve tavsiyelerinizden ziyadesiyle faydalanacağız. Tavsiyeleriniz çok önemli. Allah, sizi ve sizin gibi insanları Türk milletinin başından, İslam ümmetinin başından eksik eylemesin” dedi.

 “Beklemiyorduk, başkanımız burayı spor turizminin merkezi yaptı”

Afyonkarahisar sevdalısı olarak ilimize hizmet etmenin önemine dikkat çeken Miletvekili Eroğlu;  “Afyon bizim havasını teneffüs ettiğimiz, ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz yer. Dolayısıyla Afyon’a hizmet etmek aynı zamanda ibadettir. Buraya vefa borcumuz var. Afyonkarahisar Anadolu’nun direğidir. Afyonkarahisar’ı seviyoruz. AK Parti bu topraklarda kuruldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın Afyonkarahisar’a ayrı bir sevgisi var. Kısa süre önce Cumhurbaşkanımızla akşam beraberdik. Afyonkarahisar’dan bahsetti, çok şey bekliyor. Şimdiye kadar hükümetimiz ilimize 20 katrilyon değerinde yatırım yaptı. Afyonkarahisar termal turizmin merkezi oldu. İhracatta patlama yaşandı. Türkiye’nin en mutlu ikinci şehri. İstihdam açısından işsizliğin en az olduğu yer. Lezzetin, mermerin, gıdanın, doğa turizminin, sağlık turizminin merkezi haline geldi” diye konuştu. >>Haber Merkezi

 

 

 

 


Bu haber 278 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                                                   7 + 2 = ?

HAVA DURUMU

AFYON

SON YORUMLARAfyon Türkeli Gazetesi © 2017-2019 www.afyonturkeligazetesi.com

ÖzekNet