Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Gazi ÇAKMAK
KADINA ŞİDDETE HAYIR
28.08.2019

KADINA ŞİDDETE HAYIR

Değerli gönüldaşlarım.

EMİNE BULUT adında altı yıl önce boşandığı kocası tarafından çocuğunun önünde hunharca katledilmesi olayı tüm milletimizin yüreğini dağlamıştır.

Belki başlangıçta konumuzla alakasız gibi görünen geçenlerde okuduğum İngiliz istihbaratçısı, Wilfred Scanwen Bulut’un yazısını paylaşmak istiyorum.

 

 

İngiliz istihbaratçısı, Wilfred Scanwen Blut;

İslam’ın Geleceği adlı kitabında şöyle sesleniyor.

 

“Tanrı aşkına Müslümanları öldürmeyin!

 

Çünkü biz öldürdükçe bize karşı kinleri artıyor ve dinlerine sarılıyorlar!

Akıllı olun da onları önce reform içine sokun...

 

İslam’ı bizim istediğimiz gibi yorumlayan yenilikçi İlahiyatçılara sahip çıkın ve onlara her türlü desteği verin ki İslam’ı ele alsınlar ve REFORM yolunu iyice benimsesinler ve benimsetsinler.

 

Çünkü bizim için tek kıymetli ve tek akıllıca yol bu...

Hatta diyebilirim ki, tüm HAÇLI SEFERLERİ çağından daha kıymetli ve daha akıllıca bir yol. İSLAMI ORTADAN KALDIRILMA’nın yani bizim istediğimiz hale dönüştürmenin yolu da işte buradan geçiyor…

 

Önce onlara GEÇMİŞLERİNDEN şüphe ettirin, itimat ettikleri mezheplerini ve alimlerini, ince usullerle eleştirin ve o alimlerin KURAN yolundan saptıklarını ve Müslümanları da saptırdıklarından söz edin!

 

Muhammedin sözlerini tartışmaya açmaları için İlahiyatçılara telkinlerde bulunun.

 

Hadislerin ve akabinde Kuran’ın tartışılmaya başlanılmasından sonra işimiz kolaydır !”

 

Mesele açık ve net kardeşlerim.

Bu düsturla içimize girip, sözde İlahiyatçılarla ve kendilerinden olan hoca ve eğitimcilerle Önce DİNİMİZİ tartışmaya açıp kafa karıştırarak bize yanlış öğretilmesi. Sonra yazılı ve görsel basınla Kültürümüzün bozulmasıdır.

Soruyorum size televizyonlardaki dizilerdeki lüks hayat; hangi kültürümüzde var?

Veya dinlediğimiz müzikler kime ait?

Buna daha çok örnek sıralayabiliriz.

 

Bütün bunların akabinde geldiğimiz

Yeter artık dedirten nokta, bir kadının altı yıl önce boşandığı kocası tarafından katledilmesi olayı Ciddi bir toplumsal sorundur. Çok değil bundan birkaç yıl önce ruh hastası minibüs şoförü tarafından ormanlık bölgede tecavüz edilip, yakılan Üniversite öğrencisi Özge can o anda yanmadık mı? Veya plazanın yirminci katından atılan Şule’ye.

 

 

Değerli kardeşlerim bu konu;

çok ciddi bir sosyal araştırma gerektiren hatta artık uzman bilim adamlarımızın sosyal proje kapsamında yapacakları, deney, anket ya da her neyse,   çalışmalarına ışık tutacak ne kadar materyal varsa sonuna kadar kullanmaları gereken bir konu.

Kadın cinayetini Restoranda işleyebilecek kadar canavarlaşan YARATIK, nerede okudu ya da okudu mu? Hangi tür dizi ve filmleri izledi, neyi en çok alkışladı? Dinlediği müzik türü neydi? Arkadaşlarıyla vaktini nasıl geçiriyordu? Ailesinin eğitim düzeyi, sosyal, kültürel ilişkileri nasıldı?

Aksi takdirde, daha çok lanetler okuyacak, nice Emine Bulutlara, Özgecanlara yanıp yanıp kavrulacağız.

 

 


Bu yazı 10178 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

HAVA DURUMU

AFYON

SON YORUMLARAfyon Türkeli Gazetesi © 2017-2019 www.afyonturkeligazetesi.com

ÖzekNet