Gece gündüz demeden çalışacağım

Gece gündüz demeden çalışacağım haberinin gerçek görüntüsü.

Yazdır

2019-02-03 19:26

 

 

Yerel seçime iki aydan az bir süre kala Olucak Mahallesi’ndeki vatandaşlar ile buluşan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, adeta miting havasında mahalle toplantısı düzenleyerek gövde gösterisi yaptı.

Mahalle ve esnaf ziyaretlerine AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile birlikte AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve partililer katıldı.

 “31 Mart’ta yeni bir zafer yeni bir milat olacak”

Olucak Mahalle sakinlerine seslenen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, “Gecenin bu saatinde bu kalabalık AK Partimize 31 Mart’ta yeni bir zafer, yeni bir milat olacağını gösteriyor. Olucak Mahallesi’ndeki hemşehrilerim yüreğinizdeki sevgi, muhabbet, bu kardeşlik için hepinizden Allah razı olsun. Yapılacak olan yerel seçimlerde tüm Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızın desteği ile göreve gelip sizlerin hizmetkârı olmak için gece gündüz demeden çalışacağım. Afyonkarahisar’da bu soğuk havada yüreğimi ısıtan desteğiniz için çok teşekkür ederim. Mahallenizin elbette sorunu olacak. Sorunları sizlerin ağzınızdan dinlemek istedik. Mahallede oturan vatandaşlarımız öncelikli olarak kapalı pazar yeri istiyor. Boş arazi bulduğumuz takdirde modern bir kapalı pazar yerini Olucak ve Çavuşbaş Mahallemize kazandırmak istiyoruz. Mahallemizin çocukları için parklar ve kapalı spor salonu yapmayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

“İktidarın gücünü arkamıza almalıyız”

31 Mart yerel seçim sloganın da ‘Gönül Belediyeciliği’ olduğunu söyleyen Zeybek; “Yeni projelerimizle halkımızın huzuruna çıkıyoruz. Ama her ne kadar büyük projeler yapsak da, halkımızın gönüllere girmediğimiz müddetçe mahallelerimizi altınla kaplasak da kıymeti yok. Onun için yeni dönemdeki hedefimiz gönül belediyesi ile sizin huzurunuza girip problemleri mahallinde çözeceğiz. Ahmet amcanın, Ayşe teyzenin derdi nedir diye yanınıza geleceğiz. Mahalle muhtarlarımızla istişare yapacağız. Sorunları en kısa zamanda çözeceğiz inşallah. Projelerimizde birlikte şehrimizin siluetini görüntü kirliliğini azaltmak ve daha iyi bir konuma getirmek için çalışacağız. Bunları hükümet desteğini de arkamıza alarak gerçekleştireceğiz”şeklinde konuştu.

Olucak Mahallesi’ndeki konuşmanın ardından mahalle sakinleri AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek’e Türkmen poşusu takılmasıyla program sona erdi>>>Haber merkezi